****JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ**** *****(druki dla mieszkańców)*****

Deklaracja dostępności

Aktualności

Ogłoszenia

Gmina

Urząd Gminy

Rada Gminy Trawniki

Kontakt

BIP

SARS-CoV-2

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Jednostki organizacyjne

Oświata

Zdrowie

Sport

Odpady komunalne

Komunikacja zbiorowa

System Informacji Przestrzennej

INFORMACJE W SPRAWIE PLANOWANEJ BUDOWY ODCINKA DROGI EKSPRESOWEJ S12

Ostrzeżenia meteorologiczne

Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego

Działalność gospodarcza

Moje przedszkole w Gminie Trawniki

Klub seniora w Gminie Trawniki

Centralny Port Komunikacyjny - Budowa linii kolejowej nr 54 Trawniki – Krasnystaw

Pliki do Pobrania

Aktualności
Herb element ozdobny

INFORMACJA

DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA

SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO

ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W TRAWNIKACH

Wójt Gminy Trawniki w dniu 1 marca 2021 r. powierzył na okres 6 lat kierowanie jednostką organizacyjną gminy – Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Trawnikach Pani Dr DOROCIE KIEREPKA (Zarządzenie Wójta Gminy Trawniki Nr 0050.24.2021 z dnia 1 marca 2021)

 

Jednocześnie SPZOZ w Trawnikach informuje o uruchomieniu strony internetowej SPZOZ w Trawnikach, która będzie stale aktualizowana

www.spzoztrawniki.pl

SPZOZ Trawniki informuje o kontynuacji od 25 stycznia br. szczepień przeciwko SARS-COV 2. W dalszym ciągu szczepieni są seniorzy w wieku powyżej 70 roku życia i tylko dla tej grupy wiekowej obecnie trwają zapisy. Niezależnie od gotowości wykonywania większej ilości szczepień, SPZOZ w Trawnikach otrzymuje do realizacji szczepień jedynie 30 dawek tygodniowo. Zaszczepionych zostało 150 osób, w tym 60 otrzymało już 2 dawki. W dalszej kolejności (prawdopodobnie od 22 marca) rozpoczną się zapisy osób w wieku powyżej 60 r. ż. o czym będą powiadamiały media.

SP ZOZ Trawniki informuje również o planowanym zatrudnieniu lekarza pediatry, który niepełnym wymiarze godzin w marcu br rozpocznie pracę w Ośrodku

SP ZOZ w Trawnikach zaprasza mieszkańców gminy Trawniki w grupie wiekowej od 55 lat wzwyż na bezpłatne badania słuchu w ramach projektu pn. “Przesiewowa ocena jakości słuchu wśród pacjentów poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej”. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości pacjentów w zakresie profilaktyki słuchu i skierowany jest do wszystkich pacjentów w wieku 55+ zarówno objawowych jak i tych zupełnie bezobjawowych. Po szczegółowe informacje prosimy zgłaszać się telefonicznie do przychodni pod nr tel. 58-56-020.

Od 1 marca br. zmianie ulegają zasady udzielania teleporad. Teleporady dostępne będą dla osób od 7 do 64 lat. Zarówno małe dzieci jak i osoby powyżej 65 roku życia będą przyjmowani stacjonarnie bezpośrednio w Ośrodku Zdrowia. Oczywiście, w przypadku zlecenia na wyroby medyczne, recepty, zaświadczenia osoby powyżej 65 roku życia również mogą kontaktować się w formie teleporady. Jest to nadal rekomendowana forma, gdyz ryzyko zakażenia wirusem Sars-Cov 2 jest nadal duże.

Informujemy że od 1 stycznia 2019 roku Urząd Gminy w Trawnikach będzie pracował w następujących godzinach:

poniedziałek: od 9:00 do 17:00

wtorek-piątek : od 7:30 do 15:30