Herb element ozdobny

 

 

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość mająca na celu podziękowanie wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom administracji i obsługi przedszkoli i szkół za miniony, jakże trudny rok.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie wysiłki włożone w edukację, wychowanie i opiekę w roku szkolnym 2019/2020, w tym jakże trudne, nowe dla nas wszystkich – Samorządu, Dyrektorów, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów - wyzwania i działanie w czasie nauki zdalnej, która była wdrażana w tak gwałtownym procesie.

Wójt Gminy Trawniki Damian Daniel Baj wręczył symboliczne podziękowania dla Dyrektorów szkół, jak również na ręce P. Piotra Nabita Informatyka szkolnego jako jednego z wielu osób zaangażowanych bezpośrednio we wdrażanie tych gwałtownych zmian związanych z nauką zdalną.

Wójt w przemówieniu gorąco podziękował wszystkim obecnym i emerytowanym Pracownikom Oświaty, jednocześnie prosząc Dyrektorów o przekazanie podziękowań i życzeń bezpośrednio Pracownikom podległych placówek. Gorąco dziękujemy za Wasz wkład pracy w kształtowanie społeczeństwa Naszej Gminy. Każdy z Mieszkańców, obecnie lub w przeszłości jest lub był poddany procesowi nauczania i wychowania przez Nauczycieli i Wychowawców.

DZIĘKUJEMY WAM!!!