Aktualności

Informacja o tymczasowym zamknięciu

Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

w Dorohuczy

W związku z przepełnieniem i brakiem możliwości wywozu odpadów z PSZOK (z powodu odmów przyjmowania tych odpadów przez firmy, które za odpłatnością zagospodarowują takie odpady – firmy te przejściowo mają kłopoty z dalszą utylizacją odpadów z powodu COVID) oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców i pracowników informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dorohuczy od 30 maja 2020r. zostaje zamknięty do odwołania. Przewidywany okres zamknięcia do końca czerwca. Prosimy mieszkańców o wstrzymanie się tym samym z wywozem na PSZOK m.in. mebli, opon, gruzu.

Jednocześnie przypominamy, że na PSZOK odpady dostarczać mogą wyłącznie Mieszkańcy Gminy Trawniki, wyłącznie z gospodarstw domowych położonych na terenie Gminy oraz uiszczający opłaty za odpady komunalne. PSZOK zgodnie z przepisami nie przyjmuje odpadów z działalności gospodarczej, w tym rolniczej.


Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dorohuczy zostanie otworzony niezwłocznie po uprzątnięciu odpadów.Informujemy że od 1 stycznia 2019 roku Urząd Gminy w Trawnikach będzie pracował w następujących godzinach:

poniedziałek: od 9:00 do 17:00

wtorek-piątek : od 7:30 do 15:30